Ansatte

LEARN Bekkestua

Benyamin Fatahi AUTOMAT

Benyamin Fatahi AUTOMAT
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, AM147

940 04 900

bekkestua@learn.no

Camilla Lefdahl Irvung AUTOMAT

Camilla Lefdahl Irvung AUTOMAT
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

bekkestua@learn.no

Charlotte Sørum Hansen AUTOMAT

Charlotte Sørum Hansen AUTOMAT
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

bekkestua@learn.no

Fatmir Kastrati MANUELL

Fatmir Kastrati MANUELL
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

fatmir.kastrati@learn.no

Frank Johansen

Frank Johansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM146

940 04 900

frank.johansen@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Daglig leder

940 04 900

geir.cato@learn.no

Hege M Øen

Hege M Øen
Administrasjon

940 04 900

bekkestua@learn.no

Mohammad Ali Malik AUTOMAT

Mohammad Ali Malik AUTOMAT
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

mohammad.ali.malik@learn.no

Wenche Ring Aardal

Wenche Ring Aardal
Kontoransvarlig

Underviser i klasse
B

940 04 900

wenche.ring@learn.no

Kommende kurs

Førstehjelp (Trafikalt grunnkurs)

15. august / LEARN Bekkestua, Bærumsveien 205-207, 1357 Bekkestua / 800,00

Trafikalt grunnkurs (nettbasert) (Trafikalt grunnkurs)

15. august / TEAMS/hjemme / 1 490,00

Foreldremøte (Trafikalt grunnkurs)

16. august / Teams/hjemme / 0,00

Info, lastsikringskurs og sikk.kontroll (Personbil med tilhenger (BE))

23. august / Lierstranda 111 (Lier og Drammen) / 2 100,00

Ta kontakt