Ansatte

LEARN Bekkestua

Camilla Lefdahl Irvung AUTOMAT

Camilla Lefdahl Irvung AUTOMAT
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

camilla.irvung@learn.no

Charlotte Hansen AUTOMAT

Charlotte Hansen AUTOMAT
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

charlotte@learn.no

Fatmir Kastrati MANUELL

Fatmir Kastrati MANUELL
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

fatmir.kastrati@learn.no

Frank Johansen

Frank Johansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BE, B96

940 04 900

frank.johansen@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Daglig leder

940 04 900

geir.cato@learn.no

Hege M Øen

Hege M Øen
Administrasjon

940 04 900

bekkestua@learn.no

Mohammad Ali Malik AUTOMAT

Mohammad Ali Malik AUTOMAT
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

mohammad.ali.malik@learn.no

Sunniva Heimlid AUTOMAT

Sunniva Heimlid AUTOMAT
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

bekkestua@learn.no

Wenche Ring Aardal

Wenche Ring Aardal
Kontoransvarlig

Underviser i klasse
B

940 04 900

wenche.ring@learn.no

Kommende kurs

Trafikalt grunnkurs (nettbasert) (Trafikalt grunnkurs)

30. november / TEAMS/Hjemme / 1 590,00

Info, lastsikringskurs og sikk.kontroll (Personbil med tilhenger (BE))

1. desember / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 2 150,00

Foreldremøte (Trafikalt grunnkurs)

5. desember / TEAMS / 0,00

Trafikalt grunnkurs med førstehjelp & trafikant i mørket (Trafikalt grunnkurs)

7. desember / LEARN Bekkestua, Bærumsveien 205-207, 1357 Bekkestua / 4 330,00

Ta kontakt