Ansatte

LEARN Bekkestua

Amund (kjører automat) Skarstad

Amund (kjører automat) Skarstad
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

94 00 49 00

amund.skarstad@learn.no

Camilla (kjører automat) Irvung

Camilla (kjører automat) Irvung
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

94 00 49 00

camilla.irvung@learn.no

Charlotte (kjører automat) Hansen

Charlotte (kjører automat) Hansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

94 00 49 00

charlotte@learn.no

Endre Nilsen

Endre Nilsen
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147

93 03 12 45

bekkestua@learn.no

Frank Johansen

Frank Johansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96

94 00 49 00

frank.johansen@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Daglig leder

Underviser i klasse
B, TG, BE, B96, A, A2, Drosje

94 00 49 00

geir.cato@learn.no

Hege M Øen

Hege M Øen
Administrasjon

94 00 49 00

hege.oen@learn.no

Mikael (kjører automat og manuell) Christiansen

Mikael (kjører automat og manuell) Christiansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

94 00 49 00

mikael.christiansen@learn.no

Sunniva Heimlid

Sunniva Heimlid
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

94 00 49 00

bekkestua@learn.no

Wenche (kjører manuell) Aardal

Wenche (kjører manuell) Aardal
Kontormedarbeider

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147

94 00 49 00

wenche.ring@learn.no

Kommende kurs

Info, lastsikringskurs og sikk.kontroll (Personbil med tilhenger (B96))

21. juni / LEARN Lier, Lierstranda 111, 3414 Lier / 2 260,00

Info, lastsikringskurs og sikk.kontroll (Personbil med tilhenger (BE))

21. juni / LEARN Lier, Lierstranda 111, 3414 Lier / 2 260,00

Trafikalt grunnkurs (nettbasert) (Trafikalt grunnkurs)

24. juni / TEAMS/Hjemme / 1 590,00

Trafikalt grunnkurs med førstehjelp (Trafikalt grunnkurs)

24. juni / LEARN Bekkestua, Bærumsveien 205-207, 1357 Bekkestua / 2 480,00

Ta kontakt